Nic zvláštního se nestalo, pršelo a zas přestalo...

24. ledna 2010 v 11:01 | Heaven´s Nemesis |  Vím, či nevím?
Nechápu moc blogery, kteří tvrdí, že je nežene touha po tom, mít co největší návštěvnost. Že jim stačí, když jejich články jsou komentované. Podle mě to nemůže být pravda. Fakt je, že komentáře josu důležitější. Ale že by návštěvnost nebyla důležitá...to je prostě nesmysl. Taky dost dobře nechápu blogy, ve kterých se jejich autor/autorka naváží do ema, gothiků (ghotiků), do různým pop hvězdiček atd. Jo, je to jejich názor, ale mít celý blog o tom, že tahle holka je blbá a tenhle styl je hroznej a mít to tam vepsaný v každým článku nejmíň třikrát? To je dost ubohý.

Jinak k tomu, proč sem tak často nepíšu. Tenhle týden mi šlo o známky na vízo. A asi budu mít ty nejlepší známky v dějinách mého působení na gymplu (když nepočítám prvák-mimochodem jsem na šestiletým gymplu). Zázračně se mi povedla opravit chemie (2) a biologie (1). Z fyziky možná taky dostanu 1. A zákonitě jsem tímto úspěchem musela něco i pokazit. Matiku jsem měla mezi 3 a 4. Známky z ostatních předmětů budou jedničky a dvojky! A v pátek jsme psali čtvrletku. 4 příklady. Jenže ty 4 příklady měly nejmíň 5 kroků k tomu, abychom se dostali ke správnému výsledku. 1 příklad průměrně trval 15 minut! Takže většina poslední příklad ani nestihla. Navíc máme hnusný známkování. Na minulý čtvrtletce jsem měla 2 a půl příkladu správně. A dostala za 4.

Jo určitě si někdo stačil všimnout, že jsem si konečně vybrala přezdívku. Heaven´s Nemesis. Ještě jsem přemýšlela nad Dark Desire, ale nakonec jsem si vybrala tohle. Zní to líp.

Pa-a, mějte se a smějte se. Heaven´s Nemesis.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama