Chitty Chitty Death Bang

25. února 2010 v 12:06 | Heaven´s Nemesis |  Zápisky ze všedních dnů
Zítra je poslední den prázdnin. A to jsem si je skoro ani neužila. Skoro všichni mí kamarádi odjeli na týden za prarodiči, za kamarády z jinýho města, na hory.My na hory nejeli. Páč jsem z naší rodiny jediná, kdo umí lyžovat. Pokud teda nepočítám přítele matky, ale ten se nedá počítat, protože se nikdy neví, co z toho, co říká je pravda, a co ne. On totiž o sobě tvrdí leccos. Třeba že umí skákat na lyžích. Hrát biliárd. Lyžovat, běžkovat. Vyřezávat ze dřeva. A navíc je nejchytřejší a má ty nejlepší názory (=ženský patří výhradně do kuchyně, muži si po jejich těžké práci-on sám vstává v 10 ráno...moje matka v 6, oba se vrací nastejno domů, máti někdy i později-ale ON si musí doma odpočinout). Prostě nikdo nikdy neví, jestli to, co on říká je pravda. Ale domníváme se že se většinou jen vytahuje.

Zítra jedu do Liberce do aquaparku. S kamarádkou a jejím mladším bráchou (=prosímtě nenech mě jet s tou malou zrůdou samotnou!!!). Což mi připomíná, že nemám plavky. Trochu problém...trochu... V sobotu jdu na ples. Šaty mám .

V pondělí už je škola. Zas uvitím naši třídní. Víte co je má nejhorší noční můra? Že ji vidím na koupališti v dvoudílných plavkách. Chápejte, váží asi 130 kilo. A je o hlavu menší než já! (Měřím 167 cm.) Jednou jsem ji omylem viděla se převlékat. Byli jsme na vodáku. Převlékali se skoro všichni, ale velrybu prostě nepřehlédnete. Myslela jsem, že se pozvracím. Nechutný. Fakt. Hrozně. Brrr.

Poslední dobou ujíždím na Griffinových. Nejlepší je Stewie. Těším se až bude jaro. Zas budu moct vyrazit na in-liny. A na kolo. Od března chodím se spolužačkou na fitbox.
Oko vás vidí!


Chitty Chitty Death Bang!!! Heaven´s Nemesis.

Ps: překlad je bumtarata smrt.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama