Cokoli o čemkoli

7. února 2010 v 18:41 | Heaven´s Nemesis |  Zápisky ze všedních dnů
Moje zjištění za uplynulý týden? Jsem neskutečně kulturně aktivní člověk. První důkaz: v úterý jsme navštívili se školou nedaleké divadlo. Vystupoval tam Jan Burian (kdo ho nezná tak...je na tom stejně jako já). Musím uznat, že se snažil aspoň trochu mluvit vtipně. Někomu se to i líbilo. Ovšem mně ten jeho styl humoru připadal tak trochu hm...laciný. I když-vybídl nás, abychom na lístečky napsali nějaké otázky pro něj a hned se nám svěřil s jeho žebříčkem top otázek-otázek, které nejčastěji dostává. 1. místo: proč ste tak blbej, 2. místo proč ste tak tlustej, 3. proč nosíte černý hadry, 4. proč ste plešatej, 5. kolik za to dostanete peněz. To musím uznat, bylo poměrně dobrý.


2.důkaz: ve čtvrtek jsem s tetou a mamkou jedné mé spolužačky (neptejte se proč zrovna s nima) vyrazily do divadla na Drobečky z perníku. V hlavní roli se Simonou Stašovou. To je podle mě jedna z mála hereček naší republiky, které doopravdy umí hrát a hrají dobře.
No a poslední důkaz (skoro důkaz) bude tohle pondělí. Jedeme se třídou (není to přímo školní akce, páč je to spojený i s návštěvou kavárny a jedem s učitelkou/profesorkou, která je tak fajn, že to až skoro není možný. Mimochodem-i na divadlo ve čtvrtek nás zvala (s tím, že kdo půjde do divadla, nebude v pátek zkoušený xD). Její nabídky využilo 7 lidí od nás ze třídy.
Na netu na novinkách.cz jsem si všimla (a až pak uvědomila, že plakátek visí i u nás ve škole-no jo, jsem rychlík-českých drah), že akademie věd (nemá být to první a velké?) pořádá stáže i pro studenty mimo Prahu a okolí. A mají tam v nabídce dokonce téma, které by se mi velmi zamlouvalo. A hodilo by se mi i do budoucna na vejšku. Ještě se chci na to zeptat učitelky na bižuli. Vím, že by byla hodně šťastná, kdyby někdo aspoň projevil zájem o tuto příležitost. Tak uvidím. Ale moc by se mi to líbilo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zdh3 zdh3 | Web | 21. února 2010 v 12:35 | Reagovat

Kultůra nadevše. Pouze pkaliže je o co stát. Psycho obrazy,filmi,fotografie nejvíc co může býti. Na Stašové jsem ještě nebyl ale někdy se rozhodně čas najde. Činohra stavovského a národního divadla má oblíbená.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama