Ej juchu juchu

18. února 2010 v 17:34 | Heaven´s Nemesis |  Zápisky ze všedních dnů
Juchejme všichni a sborem.

Tadyten týden byl hrozný. Ne, ještě líp-byl příšerný. A to je zítra ještě pátek. Ten je nejhorší. I když ve škole nebyli dva ne moc oblíbení učitelé (na ZSV a D máme učitele vyznávajícího psychický teror, na Z a TV učitelku, která má takovou ideu: ten, jenž nevyniká v tělesné výchově=není lepší než Špotáková a Šebrle dohromady, nemá šanci na to mít dobrou známku ze zemáku) stejně to nebylo nic moc.

Prakticky každý den jsme měli dvouhodinovku (!!!) matiky. A navíc jsme skoro každý den psali písemky. Z psychologie, matiky (zapomněla jsem odečíst 1 a hned mám čtyřku...=(), češtiny, biologie, chemie. A navíc...minulý pátek se u nás stala tragédie. Jedna holka z maturitního ročníku umřela. Na plicní embolii. Šla do školy, i když to měla zakázané od doktora. Chtěla jít na nácvik na maturitní ples. Na maturiťák. Ne, že bych ji někam moc znala, byla o rok výš než já, ale čas od času jsme si povídaly. Ale hlavně byla z našeho gymplu-rodiny. Jo a od tý doby nenávidím půlku gymplu. Protože jedna čtvrtina (holky z 1.c, je jim tak 13?) tam o přestávkách brečí, jak ji měli rádi (ani nevěděly, o koho jde) a ta druhá čtvrtina zas rozhlašovala, je jim "ňáká pipka ze čtvrťáku" ukradená.

Na závěr něco optimističtějšího: přihlásila jsem se na projek Otevřená věda. Drže mi palce, třeba mě vyberou. Děkuju. Heaven´s Nemesis.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 26. února 2010 v 22:42 | Reagovat

Smrt je vždycky tragická, ať jde o starýho nebo o mladýho - ale u mladých to víc bolí, ta holka se mohla těšit ze života, zamilovat se, odmilovat, mít rodinu, děti, jezdit na zábavy a na dovolený, kupovat si hadříky a chodit do kina, poslouchat hudbu a tančit.
A nic z toho už nebude.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama