Vzkaz pro Boha: opustíš-li mne, nezahynu!

3. února 2010 v 21:00 | Heaven´s Nemesis |  Vím, či nevím?
Wau, první únorový zápisek hned zkraje třetího února? Páni, jsem nějaká dobrá!
K nadpisu: myslím to zcela vážně. A výjimečně neútočím. Pro vysvětlení: nemám ráda křesťanství, protože podle mě svazuje, popouzí proti jiným náboženstvím a defakto může za rozvoj HIV/AIDS v Africe. Mimoto je podle mě nesmysl křtít děti, protože tím pádem mají vlastně předem rozhodnuto, jakého vyznání budou. Sama jsem pokřtěná a vadí mi, že jsem si to nemohla rozhodnout sama. Páč sama bych se pokřtít nikdy nedala (i když-nikdy neříkej nikdy).

Navíc-co kdy pro mě Bůh udělal? (Opovažte se někdo říct, že toho udělal až až-jako svět, lidi, moji maminku a tatínka...protože v tom případě bych se musela omluvit mamce za to, že jí dávám za vinu to jak vypadám a musela bych z toho vinit jeho, takže zase pro něj žádná výhra.)

Mimochodem-znáte tenhle vtip s Bohem? Ptá se malý kluk své mamiky na Boha: "Mami, je Bůh muž nebo žena?" A maminka říká: "No Bůh je vlastně muž i žena." A kluk na to: "A je čeroch nebo běloch?" Maminka: "Je černoch i běloch." Kluk se na chvíli zamyslí a poté radostně vykříkne: "Mami, takže Bůh je Michael Jackson?"

Prosím příznivce Majkla, aby mě neukamenovali. Děkuju.

Pa-a, loučí se. Heaven´s Nemesis.

Ps: Opustíte-li mne, nezahynu! (Asi si to dám vytisknout na triko...)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 woodoo woodoo | Web | 21. února 2010 v 20:23 | Reagovat

Opustíš-li mne, nezahynu, opustíš-li mne, zahyneš! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama