Březen 2010

Osobnost března 2010

31. března 2010 v 16:34 | Manon |  Feature
Tentokrát tuto rubriku využívám pro trochu jinou osobnost. A můžete hádat pro koho =). Jsem hodná, co? No, nebudu vás dlouho napínat. Osobností března 2010 je moje kočule xD.

Kráva Milka nebo King Kong?

28. března 2010 v 13:19 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Víte co je na škole nejlepší? Vždy se dozvíme plno úžasně zajímavých věcí. Jako my v pátek. Třeba to, že jsme shnilí leností. A nevybřednem z bahna. A máme křídovou krizi (vše od matikáře).

1. jarní den

23. března 2010 v 20:43 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
V sobotu jsem (ještě s kamarády) byla na posledním plese této sezony v okolí. Teda plesy byly dva, ale já jsem si vybrala maškarní, páč na "normálních" jsem byla 3x. Když je to naposledy, ať je sranda.

Zajímavé je, že přestože jsme byli na plese, většinu času jsme strávili u fotbálku. Vlastně jsme od něj odešli jen proto, že se pár lidem zdálo, že už jsme tam moc dlouho xD. Ale aby se neřeklo, taky jsme chvíli tancovali.

Jinak já osobně jsem šla za římskou bohyni, kamarádka za kočku, další za učitelku, další za neandrtálkyni. Jinak většina kamarádů šla za kovboje, šašky nebo mimy.

Cenu za nejlepší masku získala zebra-to byli 3 lidi, první nesl hlavu, druhý dělal tělo a třetí dělal ocas. Spolu byli spojeni jen takovým pruhem látky, aby nemuseli celou dobu chodit za sebou. Druhou cenu dostal mnich a třetí dostala asi 130 kilová paní vodníková. Mimochodem, musela sedět na 2 židlích xD.

Čau, Manon =)

Viděli jsme mnohem VÍC než jsme si zaplatili

16. března 2010 v 16:34 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
V pátek naše třída navštívila divadlo v Hradci. Jako vždy jsme ještě před představením měli rozchod, kdy jsme mohli zajít na kafe, do obchodů, nebo kamkoli se nám zachtělo. Teda kromě Tesca, kde nás jednou objevil náš ředitel (mimochodem, naše škola v Hradci nesídlí) a byl z toho prů...švih.

V divadle hráli Nebezpečné vztahy, na motivy Nebezpečné známosti, kniha i film, Francie 17. století-nebo-někdy-tak. Neplést s Velmi nebezpečnými známosti....

My jsme shlédli předpremiéru. A bylo to opravdu skvělý, některý scény i docela odvážný...no jen jsme nikdo nepochopili, proč hlavní "hrdina", Vikomt, měl v posledních 2,3 scénách (dějstvích) na sobě jen takové podvlíkačky a pod nima nic...no bylo vidět opravdu VŠE xD. Nevím proč si pod to něco nemoh vzít xD

Mějte se, smějte, jako já, páč nám dnes odpadla hodina a já nemusela být ve škole do 4 =). A zítra nemáme zemák s třídní xD, bude nádherný den, a půjdu ke kadeřnici..zas se nechám ostříhat a pak toho budu litovat a nakonec se mi to bude líbit xD. Čau, Manon.

Přívrženci pravdy a lásky

12. března 2010 v 17:26 | Manon |  Scarlett
Napsala jsem další díl povídky Scarlett. A zjistila jsem, že se hlavní hrdnika jmenuje stejně jako jedna postava v mé oblíbené počítačové hře. A to ta hra vyšla až půl roku po sepsání prvního dílu mé povídky xD. Ps: Změnila jsem si přezdívku na Manon. Původní mi přišla moc dlouhá a divný. Tato je po hrdince z Nezvalova dramatu Manon Lescaut. Vybrala jsem si ji, protože jsem Manon hrála ve škole. Povídka je po perexem. Doporučuju přečíst i předchozí díly v téže rubrice, jinak nebude vědět, o čem to je.


Proč je fajn být mrcha

8. března 2010 v 20:31 | Heaven´s Nemesis |  Vím, či nevím?
7 důvodů =)

  1. Vždy dostanete to, co chcete
  2. Své chyby beztrestně svádíte na druhé
  3. Vaše špatné chování nikoho nepřekvapí
  4. Zato dobrým se dostanete na výsluní a ještě se o vás bude říkat, že nejste tak špatní
  5. Všichni se s vámi chtějí kamarádit
  6. Všichni se k vám chovají hezky
  7. Z toho všeho vyplývá, že mrchy mají jednodušší a hezčí životMrchám zdar! Vaše Heaven´s Nemesis. Punkt.

Co jsem to včera dělala...?

4. března 2010 v 18:20 | Heaven´s Nemesis |  Zápisky ze všedních dnů
Byla jsem přemluvena třídou abych šla na šachy. Na naší škole je taková celoroční soutěž s různými disciplínami. Jako třeba basket atletika gymnastika stolní tenis a šachy/dáma. Ta třída která bude mít na konci nejvíc bodů vyhraje. Většinou nanukáč a šampáňo. Mladší jenom takový ty Rychlý špunty starší opravdový. A jelikož my jsme ti starší dostali bychom na konci už to pravý.

Kečup a kyselý okurky

2. března 2010 v 16:43 | Heaven´s Nemesis |  Zápisky ze všedních dnů
V sobotu jsem byla na plese. Ještě předtím jsme slavili tetiny narozeniny (je s mojí mamkou přesně o 2 dny a 2 roky). No, řeknu vám, vypít půl flašky šampáňa a pak jít na ples nebyl zrovna můj nejlepší nápad.