1. jarní den

23. března 2010 v 20:43 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
V sobotu jsem (ještě s kamarády) byla na posledním plese této sezony v okolí. Teda plesy byly dva, ale já jsem si vybrala maškarní, páč na "normálních" jsem byla 3x. Když je to naposledy, ať je sranda.

Zajímavé je, že přestože jsme byli na plese, většinu času jsme strávili u fotbálku. Vlastně jsme od něj odešli jen proto, že se pár lidem zdálo, že už jsme tam moc dlouho xD. Ale aby se neřeklo, taky jsme chvíli tancovali.

Jinak já osobně jsem šla za římskou bohyni, kamarádka za kočku, další za učitelku, další za neandrtálkyni. Jinak většina kamarádů šla za kovboje, šašky nebo mimy.

Cenu za nejlepší masku získala zebra-to byli 3 lidi, první nesl hlavu, druhý dělal tělo a třetí dělal ocas. Spolu byli spojeni jen takovým pruhem látky, aby nemuseli celou dobu chodit za sebou. Druhou cenu dostal mnich a třetí dostala asi 130 kilová paní vodníková. Mimochodem, musela sedět na 2 židlích xD.

Čau, Manon =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mandarinky007 mandarinky007 | Web | 26. března 2010 v 19:42 | Reagovat

Ahoj =) Na můj blog si psala něco o nowinách...Můžu se zeptat co? Trochu jsem to nepochopila xD Napiš mi to na www.maikhikha.blog.cz ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama