Loupežit bohaté, udělit zatykač, uvalit odměnu za hlavu

7. dubna 2010 v 18:09 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Co jsem se za posledních dnů dozvěděla ve škole? Že tuší jen žáby, lamy a oslové (viz předchozí článek). Že se uděluje zatykač, loupeží se bohatí a za hlavu se uvalují odměny (z dílny mého spolužáky). Kombinační čísla mají kouzelnou moc. Ten kdo nemá pravou ruku má smůlu, a nemůže v praxi použít pravdidlo pravé ruky (fyzikář). Matikář si plácá játra. V pohádce O perníkové chaloupce se lže a ten, kdo nejvíc lže je málem nejvetší hrdina pod slunce (hodina ZSV)


Jeníčkovi a Mařence sprostě zalže otec a opustí je v lese. Oba mladí delikventi (Jeníček s Mařenkou) pak sprostě okradou majitele perníkové chaloupky. Mařenka ještě lže, že to je jen větříček. Když jsou odhaleni, utíkají před oprávněně naštvanými majiteli. Pak jim ještě pomáhá paní co pere prádlo/pán co okopává ředkev. Lže majitelům, že nic neviděl, vymýšlí se nesmysly a pak chudáka starého penzistu pošle za ohromného jásotu publika na druhou stranu.

A pak nám učitel položil otázku, proč jsou přesto kladnými hrdiny. A proč kladný není dědeček a babička. A nikdo (xD) nedokázal říct proč! (Abychom nevypadali jako idioti, kdybycvhom řekli blbost. Nikdo netipoval, že to je opravdu proto, že penzisté jedí děti). No nakonec nám to prozradil. Protože přes den pečlivě opravují cukrovou polevu na pernících, pečou další perníky, zdobí je...a večer žerou děti-což je přeci strašlivé. 


Nežerte děti, nepečte perníky! Manon.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Žirafka Žirafka | Web | 7. dubna 2010 v 18:47 | Reagovat

To je pravda, ale čas na problémy nekouká. A politici zase nekoukají na problémy, takže se problémy zvětšují...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama