Dárky a blahopřání přijímám i dodatečně

6. června 2010 v 19:27 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Tak se opět po dlouhé době ozývám, překvapivě ne z Marsu ani podobné štace, nýbrž normálně z domova. Před 2 týdny (týden před tímhle týdnem) jsme byli na cyklisťáku (oficiální název je Sportovně Turistický Kurz-STK).

Vzhledem k vtípkům vyšších ročníků, které část z nás brala vážně (popravdě...jen jeden kluk to vzal vážně. a zrovna ten vtípek o ledě na rybníku. na konci května xD.), jsme někteří měli doslova naděláno v kalhotách. A přestože by se našli někteří, kteří by byli bývali potvrdili, že to bylo prakticky k nevydržení, mně se tam moc líbilo. A to nejsem nijak zvlášť sportovní člověk. Dokonce jsem něco i vyhrála! Spolu se dvěma spolužákama 3.místo ve volejbalu (turnaj trojic), a třetí místo v triatlonu-plavání v rybníku ke kolíku a zpět, jízda na kole 4x dokola, vždy v jedné zastávce, kde jsme ale nesměli šlápnout na zem, jsme měli hodit míček do ohrady (3x jsem ho ani nevzala, počtvrtý jsem se netrefila...stejně jako moje spolužačka xD, za každé netrefení, šlápnutí na zem, apod. penalizace 2 minuty-což je dost), a pak běh kolem rybníka (asi tak 5,6 kiláků...ale uběhla jsem to aniž bych chvíli šla!). A mám třetí místo! Velká část holek odmítla vkročit do vody, čekaly na nás u břehu, pak normálně šly běhat a jezdit na kole. Měli sice nějakou penalizaci, ale stejně...jsem třetí!!! (Můj historický úspěch.)

Minulý týden jsme měli prakticky každý den nějaké písemky. Nejlepší byla písemka z psychologie, kterou jsem měli skoro po měsíci. Navic jsem v pondělí půjčila sešit kamarádce, obě jsme na to zapomněli, vzpomněli jsme si obě (je to dobrá kamarádka, takže jí věřím) až ve čtvrtek, kdy jsme měli psát. Ale jsem dost dobrá, protože jsem se to za jednu volnou hodinu naučila, takže mám vše. Snad i dobře xD.

Co vás ode mě čeká tento měsíc? Doplním osobnost května a června, mám rozepsanou další část povídky, kterou nejspíš píšu jen pro srandu králíků (ahoj Bobku a Bobe!) a nezapomenu ani na další zajímavosti z mého života.

Ps: pokud jste si ještě nevšimli, návštěvnost se přehoupla přes 1000! Všem vám moc děkuju, že mě ctíte vaší návštěvou, i když po čase mé nepřítomnosti čím dál míň.

Pps: jsem oficiálně dospělá! 27.května jsem oslavila (na cyklisťáku, a bylo to mnohem lepší než někde na diskotéce, fakt!) 18.narozeniny. Dárky a blahopřání přijímám i dodatečně xD

Loučí se Manon, zdrávas Vám!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 enfant terrible enfant terrible | Web | 8. června 2010 v 22:05 | Reagovat

Tož (byť docela opožděně) přeju všechno nejlepší k narozeninám! A zároveň gratuluju ke sportovním úspěchům :o)

2 Filomena Filomena | Web | 10. června 2010 v 18:54 | Reagovat

Všechno nejlepší k narozeninám (moje kamarádka je bude slavit taky na letním kurzu, ale jen s tím rozdílem, že jedeme na vodu). Taktéž gratuluju k třetímu místu, je to nádhera (zvlášť potom, co jsem si přečetla těch 5,6 km ...to jsem úplně koukala, já bych to ani neušla, natož běžet ... jsi vážně dobrá, klobouk dolů) :))

3 Vendy Vendy | Web | 18. června 2010 v 16:25 | Reagovat

Všechno nejlepší k vyhraným soutěžím a všechno nejlepší k narozeninám! Kytku s obrovskou mašlí a Studentskou pečeť na mls, a dárky podle tvého přání a splnění aspoň jednoho snu... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama