Začíná léto...tak už se sakra otepli!!!

20. června 2010 v 20:13 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Já fakt nevím...nerozumím tomu...to už je Česká republika tak zadlužená, že už prostě bude jen jaro nebo zima?

Na minulý rok jsem taky nadávala, ale teď bych se nejspíše měla omluvit. Páč minulý rok byla zima a léto. Ale aspoň někdy bylo hezky. A zima nebyla až tak dlouhá. Tahle to prostě dopadá při existenci globálního oteplování. Ať mi laskavě náš milovaný pan prezident netrvrdí, že nic takového neexistuje. Jako ekonom by si to mohl spočítat. Nebo mu to spočítám já.

Pro moji učitelku na bižuli (která na tom pracuje pro město, a která mi za to dá peníze...děkuju!!!) zpracovávám projekt, při kterém jen zapisuju kolik je čeho kdy v kontejnerech na tříděné odpady. Jednoduše napíšu do tabulky co je za den (datum i den), a kolik je tam plastů, papíru a skla (P=plný, pak 1/3, 1/4, 1/2 atd., 0 jako nic). A za to dostanu prachy. Každou neděli (někdy i sobotu) je ale velmi těžké se k popelnicím vůbec probojovat. Protože kolem nich jsou závěje z odpadků-tašek z plastama. Závěje i v červnu. A smrdí!!!

Jinak také všem děkuju za blahopřání, moc si toho vážím ;-)

Peace and heaven Manon =o)

Dodatek 20:17
Právě teď to oznámili, po nemoci zemřel i herec Vladimír Dlouhý...pokud Bůh existuje, koho z osobností nám tu chce nechat? Jestli ty vypatlaný modelky, co si hrajou na bůh ví co snad ne...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 23. června 2010 v 22:30 | Reagovat

S tou zadlužeností a počasím - to byla perfektní hláška.
Ke globálnímu oteplování - opravdu to nemusí být globální oteplování, někde jsem četla, že v průběhu času se počasí mění v cyklech a něco podobného už tu bylo( prostě doba oteplování a doba ochlazování).
Jen je fakt, že k tomu stavu země přispíváme my jako lidičky celkem, v hojném počtu a až moc. Příklad? Ten hořící a neuhasitelný ropný vrt, či co to je. Marast a bordel a ještě to nezastavili.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama