Červenec 2010

A Bůh stvořil...gaye!

26. července 2010 v 19:10 | Manon |  Vím, či nevím?
Paráda! Konečně po dlouhé době téma, na kterém můžeme ukázat svoje názory. Téma prázdniny je sice fajn, ale prakticky každý má na ně prakticky stejný náhled.

Prázdniny-dějství jedna až nekonečno

19. července 2010 v 16:41 | Manon |  Vím, či nevím?
Prázdniny jsou strašlivé, ba přímo hororové slovo, sloužící k postrašení obyvatel našeho bytu, naší rodiny a přilehlých končin. Pro mě osobně jsou totiž synonymem pro přinejmenším 3týdenní dovolenou v kruhu rodinném, na naší chatě, původně rodinném domě, kde se dá pro vlhkost a plíseň žít pouze v prvním patře a v místnůstce nahoře. Ze dvou půd nám zbyla jedna, větší, kam nesmím, jelikož tam mají trvalé ohlášené bydliště již po mnoho generací sršně.
Již do mého raného dětství, přibližně od mých 5ti let, tam nerada jezdím.

Nabídka smrti

14. července 2010 v 17:27 | Manon |  Scarlett
Přináším nový díl povídky, kterou píšu už jen pro srandu králíků. Nebo pro vlastní potěchu?

Jedni myslí tak druzí onak

13. července 2010 v 10:53 | Manon |  Vím, či nevím?
Ze začátku mi face připadal jako poměrně slušný nápad. Konečně se lidi začnou podepisovat vlastním jménem a všichni budou vědět jak vypadají, co mají rádi atd. No i když výjimky mezi přezdívkami se našly, ale nebylo to naštěstí nic jako LovelyBitch (by mě zajímalo, jestli dotyčná věděla, co to vlastně znamená). Ale pak se mi to přestalo líbit, ostatně mám ráda svoje soukromí, ani na blogu nemám vlastní jméno.

A face se mi začal hnusit. Jednak kvůli předchozímu, jednak proto, kolik tam je lidí, a pak kvůli tomu, že spolužáci mezi sebou komunikovali výhradně přes face. Můžete mi vysvětlit důvod, proč lidi, co bydlí o jedno patro od sebe, si musí psát přes facebook? Já to teda nechápu. Asi jsem nepobrala moc vtipu. Ale nejvíc mi vadí tohle: Někdo: "Ty mojejméno, půjdeš dneska na face?" Já: "No já face nemám, tak asi ne." Ale co kdybychom šli ven?" Někdo: "Ty nemáš face? Si ho zařiď! Tam je fakt sranda, to si neumíš představit!" Já: "To teď neřeš, půjdeš nebo ne?" Někdo: "Co venku, budu odpolko na facu!"

Fajn, když tam jde někdo na půl hoďky denně, aby si tam prohlíd fotky ostatních, něco okomentoval, to je jako blog, takže to ještě jo. Ale prostě 4 hodiny strávit jen na tom facebooku mi připadá uhozený.


UPOZORŇUJU, ŽE TOTO JE MOJE MÍNĚNÍ, TAKŽE NECHCI VIDĚT KOMENTÁŘE TYPU SEŠ BLBÁ, MY TI FACE NENUTÍME, TAK HO NEKRITIZUJ. ZA PRVÝ JSTE NA MÉM BLOGU, ZA DRUHÝ BY TO SVĚDČILO O VAŠÍ (NE)INTELIGENCI, ČI SPÍŠ BLBOSTI. DĚKUJU. Manon


Osobnost června 2010

8. července 2010 v 19:17 | Manon |  Feature
Nechť je osobností letošního června (opět pozdě, vím, omlouvám se) jeden z objevitelů jedinečného geniálního člověka pronásledováného neuvěřitelnou smůlou, cimrmanolog, herec, režisér, promovaný pedagog, redaktor, scénarista a bůhví co ještě.

Ladislav Smoljak.

Je to jeden z mých nejoblíbenějších herců na světě (spolu se Svěrákem a spol.), objevitel Cimrmana a jeho her. Získal cenu Dřevěný Andrej. Měl dokonalý smysl pro humor. A vyzařovala z něj neuvěřitelná energie, charisma. Chystala jsem se, že půjdu na Cimrmana v jejich mateřském divadle. Zatím jsem všechny jejich hry viděla "pouze" v našem divadle. Ale i tak to byl zážitek. "Kde že je ten pól?" "Tady, jak ukazuju. Jak je ten hřebík!"

Manon.

Proč neexisstuje návod jak si užít prázdniny?

7. července 2010 v 17:49 | Manon |  Vím, či nevím?
Začaly prázdniny. Toho si jistě každý stačil všimnout.