Aspoň někde si můžu postěžovat

17. srpna 2010 v 22:09 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Víte...když už nic, tak vás aspoň neznám. A nemůžete se mi šklebit za zády do očí (vtípek, jednou jsem dostala poznámku "Za zády se mi směje do očí. Zjednejte nápravu.").

Takže...včera jsem byla s babičkou a tetou na nákupu. Na takovém malém nákupu. To jest 2 VELKÝ nacpaný tašky a karton s flaškama. A všechno jsem musela nanosit do auta. To ještě šlo. Pak jsme dojely domů. Babička s tetou bydlí v bytě, v prvním patře. Doma byl brácha. Takže ty těžký tašky (těžší než karton vod-6x1,5l!) měl odnést on.

Jenže...začalo pršet. A on, že jako "nebude moknout". A babička s tetou, že ony už jsou staré, mají nemocná záda, klouby... (jo, to je pravda...ale to se s tím mám dřít já?). Ukončím to:za deště jsem tahala těžké tašky a skřípla si nerv a vychýlila trochu páteř. Takže jsem se nemohla z hluboka nadechnout, ležet, sedět, předklonit se-nic. A když jsem se zmínila: teta (doktorka!!!) dostala výbuch smíchu. A nevěřila mi. A pak se divila, proč jsem protivná. V noci jsem skoro nespala, dneska mě to ještě bolí. Připadám si jak důchodce. Narch jsem musela OPĚT na nákup (včera to nestačilo), táhnout se s bramborama. A vytřít společenskou místnost 10x10m (místnost společnou pro všechny byty ve vchodu, kde jsou starý židle, kola atd. ale já si tam to kolo dát nesmím, aby mi ho někdo neukrad. nevím kdo, ale to je jedno. musím ho dát do sklepa, na zavařovačky. ano NA ně.).

Loučím se se slovy: Stárnu, stárnu...
A bude hůř, třeste se! Manon, studený čumák co si rád stěžuje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 18. srpna 2010 v 0:02 | Reagovat

Ještě tě to bolí? Jak můžeš tahat nějaké tašky, když máš rozhozená záda? A teta by se měla chytnout za nos, jako doktorka by měla poznat problém. Ale ono se říká - kovářova kobyla chodí bosa. A taky pod svícnem je největší tma...
Jestli to ještě bude bolet, jdi k doktorovi!
Fakt je, že s vyhozenými zády topho moc neudělají. Počkají pár dní a napíšou rehabky. No, to si můžeš zajít na masáž... Zkus si vzít nějaký prášek, třeba Ibalgin, a ty záda ať ti někdo namaže,třeba koňskou mastí - pálí jak potvora, ale pomůže. Jestli máš možnost sehnat Sněhurku hřejivou (Missiva), doporučuji.
Promiň delší komentář, dělám masáže, tak to je nemoc z povolání. ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama