Když hřmí, tak...

6. září 2010 v 17:35 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
tak prostě hřmí.


Když jsem byla menší a mladší-a dokonce jsem vypadala ještě mlaději než teď (dnes ráno se jedna nová učitelka zeptala naší skupiny, jestli náhodou nejsme prima-13ti leté děti-a dívala se upřeně na mě. Dostalo se jí odpovědi, že jsme max. príma. Mimochodem, všem nám je kolem 18ti.), měli jsme povinně IVT (prostě compy). A náš učitel měl ohromně rád jednu hlášku: "Příští hodinu by mohla být bouřka." Což v překladu znamená-mohli bychom psát, ale taky ne. A když bylo tu další hodinu nádherně, oznámil: "Slyšleli jste? Právě uhodil blesk-z čistého nebe!" A když bylo hnusně, řekl to samý.

Co to má společného s tématem bouřka? Překvapivě dost.

Jednou totiž bylo opět nádherně, když bez předchozího varování oznámil písemku. Tuším, že byla z vytvoření nějakého dotazníku, rozbalovací nabídka a tak. Venku bylo báječně. A asi tak uprostřed písemky najednou (fakt skoro z čistého nebe!) ten blesk opravdu sjel a zahřmělo se. Za pět minut se spustil liják, a byla tu bouřka.

Ps: tento článek je opravdu o bouřce+o našem učiteli (profesorovi, vlastně), který dokáže myslí ovládat počasí, a opravdu měl být vtipný. Měla jsem náročnej den a potřebovala jsem se z toho trochu vypsat. Zda se tomu někdo zasměje, mi zůstává záhadou.

Loučí se. Manon.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 laumann laumann | Web | 9. září 2016 v 12:20 | Reagovat

recenze nejlepší autopůjčka s.r.o. 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama