Kočka má 4 nohy.

22. října 2010 v 15:42 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Nevím, zda jsem to už sem psala, ale to nevadí. Nebo vám to možná vadí, mně ne.


Ve třídě jsme se konečně dohádali, jakou budeme mít barvu stužek, jaké budou šerpy, co na nápisy na stužkách, ... .

Budemem mít takový strašně divný stužky. Vybrali jsme 3 barvy, které si pravděpodobně nikdo nikdy nedal. Přinejmenším nikdo normální. A po nás si tuto kombinaci určitě nikdo nevezme. Kdo by si kdy vybral fialově-růžovou, zelenou a neurčitelnou barvu? Nicméně: ty stužky jsou tak ohavný, až jsou to ty nejkrásnější stužky na světě. A to nekecám!

Nápis je kapitola sama o sobě. Původně vyhrálo: (Maturita) "Co? My píšem?" Ale pak se to zase přestalo líbit. Pak jsme hádali, a hádali a hádali, až nakonec někdo řekl, že tam zrovna tak můžemem dát, že kočka má 4 nohy. Tak tam asi máme: Kočka má 4 nohy. Ale nevíme to jistě. Objednávala to skupina 5 holek, kdo ví, co tam skutečně bude napsané.

Šerpu jsme chtěli mít taky nějakou šíleně vohyzdnou. No...mně se kombinace zelená šerpa-červené písmo neskutečně líbila. Protože jsem ji už jednou viděla. A je nádherná, božská, dokonalá. Nakonec máme tyrkysovou s černým nápisem. Nic moc.

Mimochodem, dnes jsme psali písemku z dějáku (a zemáku a chemie-mám jen jednu otázku z deseti špatně, a 3+...nefér.) Věděli to snad všichni. I moje nemocná kamarádka, která kvůli tomu šla do školy (máme totiž šílenýho učitele, kterej zčista jasna na někoho zařve, jen tak, a při zkoušení se snaží, aby dotyčný/á dostali co nejblbější známku=písemky jsou lepší... i když na 5 otázek 10 minut...), no tak-věděli to všichni. Až na mě. Já si myslela, že jen zkouší. Tudíž jsem se neučila-pravděpodobnost 1:30 že budu zkoušená zrovna já, je dost malá. Spolužačka se mě pořád ptala, jestli nechci vyzkoušet, něco vysvětlit, cokoli, já odpovídala ne, nepotřebuju, to je v pohodě...A pak se mě zeptala, jestli vůbec vím, že píšem... Tudíž mně by se víc líbil nápis: Co? My píšem?

Loučí se Manon. Den ode dne překvapenější.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 enfant terrible enfant terrible | Web | 27. října 2010 v 22:21 | Reagovat

Čím šílenější stužky, tím lepší! Aspoň je budete mít originální. A to se cení :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama