Prosinec 2010

Žiju.

30. prosince 2010 v 19:31 | Manon
Tak nějak mě napadlo, že vzhledem ke stáří mého blogu (už mu bude rok, už mu bude rok!) si vy, věrní návštěvníci, zasloužíte vědět něco víc o mně. A protože moje spolužačka nejspíš už vzdala pokus o jeho najití, dovolím si prozradit něco o sobě, trochu i osobního. Možná se budu opakovat jako v jednom ze svých starých článků. Ale když jsou ty Vánoce...

Veseléé Vááánocééé

24. prosince 2010 v 16:20 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Přeji Vám všem krásné a šťastné, veselé a nádherné, ty nej nej nej Vánoce na celém světě, ať se Vám všem splní všechna (dobře, buďme realističtí, některá) vánoční přání, do Nového roku přeju co nejvíc zdraví, zvláště teď, když vím, jak je zdraví důležité a jak málo stačí k tomu, aby se Vám Váš život absolutně změnil. 

Svým blogovým asi přátelům (mám pro název přítel strašlivě velké nároky), prostě tem lidem ke kterým lezu na blog, hodně úspěchů v blogové kariéře, hodně zdraví (zas), štěstí, splněných přátel. 

Mimochocem: do konce roku se už asi na blogu "nepotkáme", protože musím udělat do školy (nojo, maturitní ročník) 2 referáty, 2 prezentace, maturitní otázky 1-14 z chemie, 1-5 z biologie, seminárku z bio, a seminárku z češtiny. 

Krásné Váno(v)ce!!! (reklama z doby před dvěma lety)

Manon.

Ježíšku. Obvykle věci přinášíš, ale já potřebuju něco odnést.

17. prosince 2010 v 18:23 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Můj milý Ježíšku, nadpozemská bytosti, co bez zjevného zisku (spíš naopak na tom musíš pořádně prodělávat-pokud ovšem...pokud ovšem nemám zisk z prodeje), tedy milý Ježíšku, moje přání je poněkud neobvyklé.

Vím, že většinou lidem něco nosíš, ale nemohl by si v mém případě udělat výjimku? Já opravdu nechci nic přinést (kromě mobilu s démanty a řasenkou ze zlata, několika hadrů od Šanelu a bot od Vivien Vestfůdový, Jacka Barnetta a titulu z plzeňských práv), chtěla bych spíše něco odnést. A někoho.


Naším vzorem má být ten nejlepší z dobrých.

11. prosince 2010 v 22:33 | Manon |  Vím, či nevím?
Pokud možno dokonalý člověk, nejlepší na škole, se samými jedničkami, vzorným chováním, co nikdy neodmlouvá a je vždy slušný, nechodí zmalovanej, v minisukni (no jo, to platí spíš pro holky) s ušlechtilým cílem, jako třeba zasloužit se o světovej mír, přivítat mimozemšťany, vymýtit debilitu a vymyslet lék na rakovinu.