Leden 2011

Nechcete se teda rovnou odstěhovat, když se vám tu nelíbí?!

22. ledna 2011 v 23:11 | Manon |  Vím, či nevím?
Projížděla jsem články z Téma týdne. Asi jsem to neměla dělat. Dnes jsem totiž měla přesně 2 a půl hodiny na zábavu, většinu mi sežralo vztekání nad těmi články. Celej tenhle týden (mohli jste si všimnout, že zde již bůh-ví-jak-dlouho nic nepřibylo (a dlouho zas nepřibude), o tom tohle ale není.

Slavím, slavíš, slavíme.

9. ledna 2011 v 18:56 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Milí zlatí návštěvníci. Dnes slavím jeden rok společeného soužití s tímto blogem. A musím vám říct, že je to můj dosavadně nejvěrnější partner, kterého zatím nevyšťourala žádná spolužačka (DÍKY BOHU! NEBO DÍKY KROKODÝLE!, podle toho, čemu věříte).

Musím říct, že jsem ani nečekala, kolik lidí za ten 1 rok přijde. K 9.1.2011 18:42 mě navštívilo rovných 2594 lidí. To je jako 7 lidí za den, 49 za týden. Pro někoho málo, ale když si představím, že mě denně navštíví 7 lidí, úplně cizích sedm lidí, s-e-d-u-m holek nebo kluků, nebo kluků i holek, to je pro mě něco neuvěřitelného. Ještě neuvěřitelnější pro mě ale je, že mě někteří čtou i pravidelně.

Normálně bych tvrdila, že jen maniak by dokázal pravidelně číst moje výplody choré mysli, ale když čtu jejich články...jsou dokonalé. Tudíž to nejspíše maniaci nebudou (to má kompliment pro vás ;-)). Viz seznam mých oblíbených stránek. Těmto všem, i těm ostatním, bych chtěla poděkovat, že to se mnou vydržej, a že mi vždycky tak krásně okomentujou články.

Celej jeden rok už vlastním likedream.blog.cz. Ostatním mým blogům první výročí zlomilo vaz. Tak doufám, že tenhle to ustojí. A že se za 5 let zasměju tomu, co že jsem tady psala. Nebo si popláču, jak jsem byla blbá =D.

Loučí se Manon. Ps: pravděpodobně teď někdy dojde ke změně designu, když mi teda začne fungovat foťák (nemám scener) abych si mohla vyfotit obrázky, co budu mít do záhlaví a udělat z nich na počítači koláž. A asi si změním přezdívku. To už víte. Já se opakuju. Ale víte: když já jsem tak ráda, že je mu už jeden rok. Sedím si tady doma u počítače, piju červený (preferuju bílý víno, jenže když my máme jen to červený a pak whiskey, vodku, čízo, vaječňák, bejlíz, slivovici...ale žádný BÍLÝ!). a libuju si, jak jsem ráda, že mám ten svůj blog a vás. Pa-a.