Únos mimozemšťany?

27. února 2011 v 19:50 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Ač se to zdá neuvěřitelné, opravdu jsem se neztratila z povrchu zemského, neodjela jsem ani do Egypta ani do Libye, maminka mě nezabila za vysvědčení (spíše naopak-maturitní ročník a o jednu dvojku mi uteklo vyznamenání...ani jedna trojka! ani jedna! to je poprvé za 3 roky!), jen jsem prostě neměla čas. To víte: příprava na něminu na maturitní témata, písemky z chemie, pak kamarádka po dlouhé nemoci dorazila do školy, shánění tomboly ve městě, dohady s druhou třídou, šaty,...

Prostě jsem toho měla moc, na net jsem se skorem nedostala, a když jo, tak pouze abych si vyhledala pár informací do školy.
Pamatujete, jak jsem se vám někdy kolem vánočních prázdnin svěřovala, že mám potíže s prezentací na zemák? Dva měsíce jsem na ní pracovala. Pak mě ta moje třídní (jedna píp, taková píp píp píp nebeská) jednoho dne prostě oznámila, že jdu na řadu. Chápete? Nevím, jestli vy nosíte každý den do školy flašku, já teda ne. Výjimečně jsem ji ale měla. Všem vždycky týden dopředu oznámila, že bude mít prezentaci. Teď se rozhodla, že to prostě budeme nosit všichni pořád. Miluju ty její náladičky. Tak tedy: nakráčela do třídy a řekla: prezentaci má Jakub S. Samozřejmě ji neměl u sebe. Dostal pětku. Pak se milostivě zeptala, jestli někdo tu prezentaci má, jinak že dá pětky všem. Tak jsem se přihlásila. Zachránila jsem 5 spolužáků. Jsem to ale hodná, co? No a pak mi řekla-mluvila jsem půl hodiny! Půl hodiny! Nikdo nemluvil tak dlouho jako já! Až na jednoho blázna, toho má ale hrozně ráda. Pak mi teda řekla, že to byla snad ta NEJHORŠÍ PRÁCE. Mimochodem-to řekla všem, až na 3 kluky. Ty tři miluje, protože jsou hezcí (i když já preferuju jiný typy) a umí tělák. Krajští přeborníci. Učitelka jedna tlustá hnusná mrcha (ne taková, jakou jsem popsala ve starším článku, ale taková ta svině mrcha), copak já můžu za to, že jsem mnohem hubenější a mladší?
Jinak přebarvila jsem se na zrzavo (jo a založila jsem si deviantart přezdívka má mnoho společného právě se zrz barvou. možná to bude i moje budoucí přezdívka zde.Lucie-LaVolpe (LaVolpe=liška)). Přebarvila není to správné slovo. Původně jsem zrz. Ne přímo zrz, na slunci jdu do rezata, jinak moje barva vlasů byla taková jako...přežvýkané seno, to je ono. Nicméně jsem se minulý rok nabarvila na tmavo. Teď mám opět světlejší zrzavé vlasy, velmi blízké mým původním.
Na ZSV bereme filosofii, to asi víte, pravidelní čtenáři. Teď konečně bereme to, co mě i zajímá. Německou filosofii. Kanta. Třeba. Ale hlavně SCHOPENHAUER A NIETZSCHE. Geniální myšlenky.
Na matice berem derivace a integrace. Poprvé se těším na písemky z matiky, protože takhle látka mi nejenom jde, ale mě i baví. Zázrak? Ne, opravdu jsem se nezbláznila. Mě to fakt baví.
Jistě jste si všimli, že jsem vytvořila nový design. Vše je originálně moje, okraje i záhlaví. Kdo cokoli zkopíruje, dostane trest smrti. Jednoznačně.
Mimochodem, i když jsem dlouho nic nenapsala, na vaše blogy jsem dále chodila. Čas od času, ne každý den.
Poslala jsem přihlášky na univerzity. 2xlékařská, 1xantropologie. Ještě budu v březnu posílat na fyzioterapii, tam se dostanu bez přijímaček podle průměru. Nicméně doufám, že mi vyjde alespoň ta antropologie. Tu bych dělala ráda. V létě jedu do Anglie sbírat maliny. V pátek mám maturiťák. Budu mít ty nejkrásnější šaty na světě. Dobrá, ne na světě, ale z holek na naší škole určitě. Možná, když se mi bude chtít, sem hodím fotky. Až ty šaty teda budu mít doma, ještě nejsou úplně hotové. A ještě potřebuju boty. Jupí jupí jej, tak až na šaty, boty a ozdoby (řetízek aj.) mám vše. Pořád se dohadujeme s áčkem, jak na tombolu, stoly, dekorace,...
Manon, nebo Lucie-LaVolpe, jak chcete. Vždyť je to skoro jedno.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Fée Fée | Web | 28. února 2011 v 16:44 | Reagovat

Ten design je moc pěkný :) Závidím ti zrz, chtěla bych být zrzavá. Mimochodem, život není fér, ale tvoje učitelka tomu vážně kraluje, to je fakt šílenost. Jinak, já Nietzscheho nějak nemůžu, zkusila jsem číst "Tak pravil Zarathustra", ale nějak to není zrovna můj šálek čaje :/ Určitě sem fotky dej, chtěla bych vidět tvoje šaty!

2 Vendy Vendy | Web | 28. února 2011 v 22:44 | Reagovat

Pár dní jsem tu nebyla a vidím změny veliké, jejichž sláva hvězd se dotýká... :D
Ne, vážně. Nový design je parádní, hravý a nápaditý. Ufonci v záhlaví, s postupem dne, s náádhernými výrazy.
Perfektní okraje stránky. Perfektní kiwi! Velmi mrkavé!
Tvoje stránka je hravá. Víš, že zrzaví lidé jsou kreativní? Tak mám tušení, že zas jednou zavítám na Deviantart a budu hledat jistou Lišku... ;-)  :-)
P.S. - budou fotky z maturáku? Aspoň ty šatičky! :-)

3 sofie sofie | 1. března 2011 v 18:04 | Reagovat

právě jsem napsala strašně dlouhej komentář a on se smazal O_O

4 Manon Manon | Web | 1. března 2011 v 18:28 | Reagovat

[3]: Sofie: to chce klid :-D musíš si říkat, že je všechno v pohodě, pak tomu uvěřit a třeba tě nikdo nepošle na psychiatrii ;-)

5 Roxie Roxie | Web | 1. března 2011 v 19:13 | Reagovat

wow, to koukám, fakt parádní :) jak v notýsku :D moc hezký :) jinak díky za komentář, doma je to celkem, přijatelný řekla bych. trochu jsem se už sebrala, takže přežívám :) ale koukám, že tys měla vážně nabitý program. s přihláškama a přijímačkama vším tím budu držet palce, ať se dostaneš kam chceš nejvíc :) a ať se nám pak neztratíš mezi malinama :D na deviantu jsem si tě dala do sledovaných, takže, vidím tě! :D

6 Gauri Gauri | Web | 1. března 2011 v 20:01 | Reagovat

Wow, úžasnej design!

Páni, koukám jak ti to v té škole jde...:D A stydím se za své výsledky, které mám už v prváku. :D

Zrzaví lidi jsou super, mám je ráda! :D

Jo a na fyziterapii mozna pujdu taky, pokud si to za ty tri roky nerozmyslim...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama