Jeh, to už je květen?

1. května 2011 v 18:15 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Za ten čas, co jsem nenapsala-neměla jsem čas něco výmyšlet, a na předem připravená témama...promiňte mi, ale téma krev, a ta témata, co byla předtím...některá ušla, ale ta krev...to je vážně...heh...dobře, neobvyklé téma, budu slušná, ale když přihlédnu k tomu, že většina uživatelů jsou naivní holky mladší 13 let. Se divím, že jsem ještě nikde nezahlédla obsáhlé akademické téma na krevní skupiny, 12ti letou uživatelkou vydávané za své, s obřím nápisem NEKOPÍROVAT! SEM TO SAMA PRACNĚ STÁHLA, KOPÍRAČKY!


Jinak, abyste zjistili, co jsem celý ten čas dělala...učila se! Ano, i moje vlastní lenost abdikovala při zjištění, že maturuju od pondělí za 2 týdny...skoro za 3. Je to neskutečně nespravedlé, a zoufale trapné, že musím maturovat zrovna ve ČTVRTEK ODPOLEDNE. Ve čtvrtek odpoledne, kdy se každý půjde podívat, protože je to poslední možnost se jít podívat. A ještě k tomu musím vyfasovat přísedícího mého matikáře, který mě za poslední písemku nenávidí. Jestli vyfasuju otázku na příklady, tak je se mnou konec. Také je vtipné, že jsem ještě nic jiného než tu chemii nestihla. Teda na něminu se učit ani nebudu. Ale na tu češtinu bych si ty knihy udělat měla, obsahy vím, ale o autorovi, zařazení atd... Pak ještě maturuju z biologie, knížku jsem ještě neotevřela.
Příští pátek máme poslední zvonění, druhý den v sobotu mám první přijímačky, do Brna. Původně jsem chtěla jet s kamarádkou, ale máme to nejen v jiný čas (ona od poledne a já od 3 hodin), ale i na jiném místě. Aspoň uvidím nový univerzitní kampus.
Nejvtipnější na tom všem je, že mám maturitu ještě další dva dny-30. května a 2. června. Taky je dobré, že další přijímačky v Brně mám v červnu od půl 8. A musím tam být v 7. Cesta tam trví asi 4 hodiny...když chytnu dobrý spoj. Johoho, to je ale krásný termín! Taky je fajn, že mi u jedněch přijímaček zrušili (měsíc před termínem) odborné testy. Už mám jenom TSP. Bože, bože.
No, držte mi 19. 5. přibližně ve 2 odpoledne palce, pěsti, bo co chcete. A doufám, že další článek bude začínat: Jucheche, dostala jsem se na univerzitu, a juchuchu, mám maturitu! Přijímačky dělám ještě před maturou. Manon-La Volpe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Atris M. Atris M. | E-mail | Web | 5. května 2011 v 19:31 | Reagovat

19.5. Ano, píšu si, držet všechno co jde... :D
Hodně štěstí ^^

2 Roxie Roxie | Web | 13. května 2011 v 14:40 | Reagovat

Držím palce! (z toho jsou čtyři extra pro tebe!) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama