Tohle má být normální?!

3. května 2011 v 20:38 | Manon |  Zápisky ze všedních dnů
Ještě včera, co včera, dnes, ještě před jednou hodinou, jsem měla neskutečnou radost. Já bych tu A... nejraději uškrtila!


Abyste pochopili, o co mi jde, je nutné vědět, že s kamarádkou K. jsme se rozhodly jet na prázdniny do Skotska. Měly to být pracovní prázdniny, nechaly jsme se zlákat vidinou malin. Práce nám nevadí (sázely jsme stromky v lese, a to bylo zaručeně horší), a maliny milujeme v jakékoliv podobě. Z našich cyklisťáků, a já osobně i ze školních výletů s třídní (chodíme do stejného ročníku, ale jiné třídy), vodáku, lyžáku, exkurzí, apod., jsme zvyklé na bojové podmínky. Postavit stan zvládnu za 15 minut. S jeho balením to už je horší, to potřebuju pomoc. Dokážu si sbalit jídlo a oblečení na dva týdny, aniž bych se během těchto 2 týdnů někde stavovala, a aniž bych potřebovala nosiče na bagáž. Ale o tom to není.

Jde o to, že jsme si to vyhlédly už někdy v lednu. Zlákaly jsme na to i další holku. Na začátku února jsme vše vyplnily, na konci února nám odepsali. Na konci března bylo jasné, že nás vybrali. Naším jediným úkolem po tomto vybrání, bylo CO NEJRYCHLEJI vyplnit aplikaci přiloženou v e-mailu, poslaném vedoucímu skupiny. Poslali to na konci března. My, s K. jsme to poslali vpostřed dubna. I to se nám zdálo poměrně pozdě, ale do měsíce to bylo, tak co. Pak jsme v průměru 10x denně říkaly A., ať to laskavě odešle. Šlo pouze o poslání fotky v určeném formátu, a vyplnění jména, příjmení, data narození, nejvyššího vzdělání a relevantní zkušenost. Asi tak 3,5 minuty. Naše milá A. to nebyla schopná udělat.Taky dělala problém s dopravou, chtěla letět výhradně letadlem...a abychom jely i my. Mimochodem, nejlevnější letenka (od společnosti, u které nehrozí, že po vašem zaplacení hned zbankrotuje) je od 8000. Nakonec jsem ji přemluvila na autobus.

Včera jsem se jí ptala, jestli fakt pojede autobusem a jestli fakt už poslala tu fotku. Prej: "No jo..." *hodila extra znuděný obličej*
Dnes jsem zajela do StudentAgency. Hledala jsem to tam přes hodinu, protože mě jedna paní poslala přesně na druhou stranu. Druhá mě naštěstí navedla na správnou cestu, chvíli šla i se mnou. Dokonce jsem se i dokázala domluvit s pracovníkama kanceláře, i když jsem tam vystřídala 3 (víc jich neměli), ale výsledek se našel: 3x autobus Londýn, 8000 Kč. Dohromady! Zaplatila jsem to sama, protože měli posledních 10 míst, a jelikož je o to už teď veliký zájem, měla jsem strach, co bych dělala, kdyby tam neměli volná místa a my tu brigádu museli odřeknout.
Dojela jsem domů...zavolala K....vše v pohodě... V 7 hodin večer mi zavola K. zpět. A. tam jaksi neposlala fotku, tak ji vyškrtli ze seznamu. Chachacha. Jestli se nám je v kanceláři nepodaří přemluvit, aby nám jedno místo odškrtli...tak budu muset zaplatit 25% z tý částky. Pochybuju, že mi milá A. něco zaplatí. Aghhhrhuuuachachauggggggr.

Nemáte někdo návrh na hodně bolestivou smrt, u které se na vraha nic nenašlo? Nebo někdo nápad, jak přemluvit lidi v kandeláři, aby to stornovali bez poplatků??? Lidi, vždyť já ani vzteky odmaturovat nebudu moct!!!

Lucie La-Volpe... Aghhhrhuuuachachauggggggr. Aghhhrhuuuachachauggggggr. Aghhhrhuuuachachaugggggg!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Atris M. Atris M. | E-mail | Web | 5. května 2011 v 19:34 | Reagovat

Co takhle něco na způsob vraždy Otýlie Vranské? Pachatele přece nenašli :D

2 Vendy Vendy | Web | 9. května 2011 v 20:21 | Reagovat

Tak tohle už je situace na nasrání, promiň mi ten výraz.
Osobně nevím, jak bych ti poradila, obávám se, že pokud ti neudělají slevu, budeš to muset zaplatit. Ta jistá A. to platit nebude,když tam nebude...
Snad to nějak dopadne. A přinejhorším budeš mít draze zaplacenou zkušenost... :-?  ???
Hlavní je, abys odmaturovala, to je teď nejdůležitější, ať to máš z krku!

3 Fée Fée | Web | 10. května 2011 v 13:49 | Reagovat

Šak já se přeci jen asi čas od času ozvu ;D
Jinak, slečnu A. bych asi zabila... Asi bych jí zaškrtila.

4 Therine Therine | Web | 10. května 2011 v 21:46 | Reagovat

[3]: Moc nápadné,navrhuju hodit žralokům :-D pro A. bolestivé,pro tebe/nás skvělá podívaná a ochránci přírody se postarají,aby nikdo tomu žralokovi břicho nepáral xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama