Alkohol? Alkohol.

17. října 2011 v 15:22 | Lucie LaVolpe |  Zápisky ze všedních dnů
Protože mi je blbý, že nic nepíšu, a někdo sem pořád ještě chodí.

Tak tedy: jsem ve škole. V Praze. Zjistila jsem, že mám problém se bavit s lidma, který se pondělí ožerou a pak jim je špatně, v úterý se ožerou a pak jim je špatně, ve středu k jejich lítosti se rozhodnou dospat spánkový deficit, kromě toho jim je ještě špatně z pondělí a úterý, ve čtvrtek se ožerou a je jim špatně, v pátek se ožerou a je jim špatně, v sobotu se ožerou a je jim špatně, v neděli spí. Když to shrnu, mám problém skoro s každým. Můžete být tak hodní a prozradit mi, co je tak zábavného na ožírání se? Já jsem se opila jednou v životě, kdo četl článek za srpen tak ví, a doteď se stydím za to, co jsem dělala. Od té doby prakticky nepiju. Taky mi prosím vysvětlete, co je tak vtipného na někom, kdo na párty nepije alkohol, ale džus.
Jestli je na tom něco opravdu úžasného, klidně mi to řeknětě, asi jenom nechápu ten vtip. To je v pohodě, v poslední době mi prostě jenom není moc do smíchu. A ne, není to školou, jak si myslí moje rodina. Škola je v pohodě.
Jsem vážně tak nenormální, když nechodím každý den do hospody? A když už tam jsem, je opravdu tak katastrofální nepít tam pivo, nenalejvat do sebe panáky?
x
x
x
x
Mimochodem: mám za sebou první zápočtové testy. Z chemických výpočtů (93/100) a z aplikace výpočetní techniky (94/100). Takže zatím pravděpodobně áčka.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Atris M. Atris M. | E-mail | Web | 17. října 2011 v 19:34 | Reagovat

Nedávno jsem podobnou otázku o ožírání se předložila jedný skupině na ksichtobichli. Nikdo mi tam nedokázal odpovědět, takže hádám, že je to prostě přirozenej jev pozorovatelnej u specifický skupiny lidí.. :D

Proč jen má spousta lidí sklony svádět blbou náladu zrovna na školu..?

Gratuluju k zápočtům a ať se ti dál daří.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama