Noticka

4. února 2012 v 14:23 | Lucie LaVolpe
Protože se mě "plno" lidí ptává na průměr na přijetí na všcht, odpovím tady-ať je to přehlednější: každý má šanci. Pokud to není vyloženě pablb, co měl čtyřky od shora až dolů. Jo, závisí to hlavně na průměru z matiky a chemie (dívá se i na podobné předměty-biologie, histologie, fyzika,...). Hele, co já vím, tak se na chemickou dostanete i s průměrem 2,5 z těchto hlavních předmětů (průměr za 4 roky). Ale důrazně doporučuju, ať si to pořádně rozmyslíte. Z našeho ročníku už půlka odpadla. Bez učení se neobedejte-kdo je chorobně líný, má velké problémy, nemyslete si, že je to škola, na kterou se lehko dostanete, lehko ji vystudujete a zadarmo dostanete diplom. Kdo se na ni hodlá vyrtnout jen pokud ho nevezmou nikam jinam, bude v půlce roku řešit co se stane, když ho vyrazí.
Jo a většina důležitých osob-na studijním, profesoři, úřednice na kolejích-jsou neskutečně namyšlení a protivní lidé.
Doufám, že jsem vám aspoň trochu pomohla.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sofie Sofie | Web | 13. února 2012 v 15:36 | Reagovat

Dostat se tam...to zvládne každej blb...ale zůstat tam a ještě lépe, vystudovat!! to už jen tak někdo nezvládne. To platí o všech vejškách..

2 Martina Martina | E-mail | 22. února 2012 v 18:43 | Reagovat

Ahoj. Narazila jsem na Tvůj web, když jsem se snažila najít něco o Forenzní analýze - především zkušenosti někoho, kdo studuje konkrétně tenhle obor. O VŠCHT jsem četla dost negativní věci a proto bych se ráda zeptala na Tvoje osobní dojmy - jací jsou vyučující, jak bys zhodnotila náročnost studia a jak se ti tam celkově líbí.:-) Je mi jasný, že to jsou všechno otázky, na který se nedá objektivně odpovědět, ale i tak by jsi mi tím moc pomohla. Předem děkuji za odpověď. :-) Martina

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama