Feature

Osobnost července 2010

16. srpna 2010 v 11:09 | Manon
Ahoj všichni ti tři, kdo jste nezapomněli po dobu mé nepřítomnosti (tři týdny rodinné dovolené na chalupě, jak jsem již psala), kterou jsem přežila (s vypětím všech sil). Ve zbořenině nemáme signál ani na telefon, natož abych tam mohla být na netu, chápete. Nicméně doplňuji záznam na osobnost měsíce za červenec. A tou osobností je: Valerie Kaplanová.

Osobnost června 2010

8. července 2010 v 19:17 | Manon
Nechť je osobností letošního června (opět pozdě, vím, omlouvám se) jeden z objevitelů jedinečného geniálního člověka pronásledováného neuvěřitelnou smůlou, cimrmanolog, herec, režisér, promovaný pedagog, redaktor, scénarista a bůhví co ještě.

Ladislav Smoljak.

Je to jeden z mých nejoblíbenějších herců na světě (spolu se Svěrákem a spol.), objevitel Cimrmana a jeho her. Získal cenu Dřevěný Andrej. Měl dokonalý smysl pro humor. A vyzařovala z něj neuvěřitelná energie, charisma. Chystala jsem se, že půjdu na Cimrmana v jejich mateřském divadle. Zatím jsem všechny jejich hry viděla "pouze" v našem divadle. Ale i tak to byl zážitek. "Kde že je ten pól?" "Tady, jak ukazuju. Jak je ten hřebík!"

Manon.

Osobnost května 2010

20. června 2010 v 20:32 | Manon
Osobností května (omlouvám se do nebe za to zpoždění) se stává zpěvák s dokonale krásným hlasem, jehož promrhaného talentu je opravdová škoda...

Osobnost dubna 2010

24. dubna 2010 v 17:36 | Manon
Nechť je Heath Ledger osobností dubna 2010 (věta částečně odcizena z ústa pana profesora H., jehož máme na matematiku-myslíte, že mě zažaluje xD?).

Osobnost března 2010

31. března 2010 v 16:34 | Manon
Tentokrát tuto rubriku využívám pro trochu jinou osobnost. A můžete hádat pro koho =). Jsem hodná, co? No, nebudu vás dlouho napínat. Osobností března 2010 je moje kočule xD.

Abby like a vampire

25. února 2010 v 12:28 | Heaven´s Nemesis
O Pauely Perrette jsem už psala. No a teď jsem se rozhodla potěšit některé fanoušky její Abby. Pamatujete se ještě, jak někdy ve druhé sérii nebo-kdy-to-bylo nakreslila Kate obrázek Abby jako upíra? Našla jsem ho a překreslila.

Varování! Sama jsem ho nakreslila, sama jsem ho dala sem, a na jiném blogu ho nemíním vidět!

Abby Sciuto like a vampire

Osobnost února 2010

19. února 2010 v 17:29 | Heaven´s Nemesis
Jelikož jsem to v lednu nestihla a po pravdě si mi ani moc nechtělo, poprvé využívám rubriku Feature. První článek je o Pauley Perrette. Je to jedna z mála lidí, které obdivuju. Jo, nehodlám sem psát ty kecy, co se dají najít na každým druhým blogu, jako kde všude hrála (výčet asi 30-ti filmů-koho to zajímá?) ani co všechno udělala. Tohle bude jen takový výpisek z výpisku, výcuc, zajímavosti, atd.
 
 

Reklama