Scarlett

Nabídka smrti

14. července 2010 v 17:27 | Manon
Přináším nový díl povídky, kterou píšu už jen pro srandu králíků. Nebo pro vlastní potěchu?

Andělé, stvůry a parchanti

15. dubna 2010 v 19:59 | Manon
Dodělala jsem další kapitolu ze Scarlett. Název celého příběhu ještě pořád nemám. Překvapuje to ještě někoho?

Přívrženci pravdy a lásky

12. března 2010 v 17:26 | Manon
Napsala jsem další díl povídky Scarlett. A zjistila jsem, že se hlavní hrdnika jmenuje stejně jako jedna postava v mé oblíbené počítačové hře. A to ta hra vyšla až půl roku po sepsání prvního dílu mé povídky xD. Ps: Změnila jsem si přezdívku na Manon. Původní mi přišla moc dlouhá a divný. Tato je po hrdince z Nezvalova dramatu Manon Lescaut. Vybrala jsem si ji, protože jsem Manon hrála ve škole. Povídka je po perexem. Doporučuju přečíst i předchozí díly v téže rubrice, jinak nebude vědět, o čem to je.

Výkřiky do tmy

9. ledna 2010 v 14:58 | Heaven´s Nemesis
Okolí pročísl silný výkřik. Scarlett se vyděšeně probudila. Ten sen byl tak, tak zvláštní, tak děsivý...tak realistický. Takový pocit ještě nezažila. Snažila se uklidnit. Bylo to přeci tak absurdní! Něco jí v tom ale bránilo. Pořád se jí promítalo před očima, jak tam leží. Věděla, že to není skutečnost. Ale stejně...ona by takto skončit mohla. A nikoho by to nezajímalo.

Dekadence snů 2/2

9. ledna 2010 v 14:57
Druhá kapitola.

Dekadence snů 1/2

9. ledna 2010 v 14:54 | Heaven´s Nemesis
Zdar, toto je první článek na mém blogu, ale není to vítací článek. Je to jedna moje povídka, ještě nedodělaná, ale líbí se mi. Měla jsem ji i na mém předchozím blogu, který jsem však opustila (či spíš ho opouštím). Pravý vítací článek dorazí ještě dnes. A teď k povídce: možná se někomu z vás nebude líbit, protože je ve stylu fantasy. Ty bych prosila, aby se krotili ve svých výrazech v komentářích. Kritiku přijímám, ale nepodávejte ji způsobem: "Ty vole ty seš kráva a tohle je ten nejdebilnější blábol co jsem kdy čet." Svědčí to totiž o vaší inteligenci. Nebo spíš o tom, že žádnou nemáte.
 
 

Reklama