Zápisky ze všedních dnů

Studenti co nemají rádi komplikace

31. srpna 2012 v 19:47 | Lucie LaVolpe
Aneb ať padneš jak padneš, stejně se zvedneš a jdeš dál/většinou proto, že prostě musíš.

Stěhování, co nestojí za nic

21. června 2012 v 23:03 | Lucie LaVolpe
V pondělí jsem znovu přijela na koleje. Naposledy. Ne navždy naposledy, ale prozatím naposledy. Tedy opravdu se stěhuji až zítra, ale víme.

Jak Alenka v říši divů

15. června 2012 v 22:10 | Lucie LaVolpe
Je mi až hanba, že jsem tak dlouho nic nenapsala, ale to víte, škola, škola a zase ta škola. Nicméně musím říct, že má "tvrdá" (proč to je v uvozovkách pochopíte za chvíli) práce konečně nese výsledky.

Jak přežít v psychické pohodě spolubydlící na koleji?

15. února 2012 v 20:40 | Lucie LaVolpe
Odpověď zní: nejlepší je žádné nemít!

Nový rok

1. ledna 2012 v 10:44 | Lucie LaVolpe

Na Nový rok, o slepičí krok.

Carpe diem, dokud můžete. 21.12.2012 (není to krásné datum?) má být konec světa. A i kdyby ne, jednou bude.

Alkohol? Alkohol.

17. října 2011 v 15:22 | Lucie LaVolpe
Protože mi je blbý, že nic nepíšu, a někdo sem pořád ještě chodí.

Tak tedy: jsem ve škole. V Praze. Zjistila jsem, že mám problém se bavit s lidma, který se pondělí ožerou a pak jim je špatně, v úterý se ožerou a pak jim je špatně, ve středu k jejich lítosti se rozhodnou dospat spánkový deficit, kromě toho jim je ještě špatně z pondělí a úterý, ve čtvrtek se ožerou a je jim špatně, v pátek se ožerou a je jim špatně, v sobotu se ožerou a je jim špatně, v neděli spí. Když to shrnu, mám problém skoro s každým. Můžete být tak hodní a prozradit mi, co je tak zábavného na ožírání se? Já jsem se opila jednou v životě, kdo četl článek za srpen tak ví, a doteď se stydím za to, co jsem dělala. Od té doby prakticky nepiju. Taky mi prosím vysvětlete, co je tak vtipného na někom, kdo na párty nepije alkohol, ale džus.
Jestli je na tom něco opravdu úžasného, klidně mi to řeknětě, asi jenom nechápu ten vtip. To je v pohodě, v poslední době mi prostě jenom není moc do smíchu. A ne, není to školou, jak si myslí moje rodina. Škola je v pohodě.
Jsem vážně tak nenormální, když nechodím každý den do hospody? A když už tam jsem, je opravdu tak katastrofální nepít tam pivo, nenalejvat do sebe panáky?
x
x
x
x
Mimochodem: mám za sebou první zápočtové testy. Z chemických výpočtů (93/100) a z aplikace výpočetní techniky (94/100). Takže zatím pravděpodobně áčka.

Září (nemluví to za vše?)

20. září 2011 v 16:45 | Lucie LaVolpe
Ahoj lidi!
Páni, vy sem ještě chodíte? Dost dobrý...
Když už jsem si založila vykecávací blog, a když už "znám" pár lidí, co mají super blogy, a podle toho, jak píší, to musí být i fajn lidé (viz odkazy vlevo v menu), tak se opět (kvůli nim, i kvůli tomu, že blog je pro mě něco jako forma psychoanalýzy, takže s mými výlevy nemusím nikoho cizího-třeba psychologa-otravovat) začnu vykecávat.

Když se daří, tak se daří

25. června 2011 v 16:11 | Manon
V mém životě se v poslední době daří. Ironicky daří. Vždy, když se objeví nějaký světlý bod, je okažmitě zastínem stínem větší než včerejší bouřkový mrak.

Kdo nešplíchá, nehraje!

1. června 2011 v 20:46 | Manon
Milé, zlaté dětičky všech zemí, planet, světů a vesmírů, přeju vám co nejbáječnější prožití dnešního Dne dětí!

Maturity s ručením (ne)omezeným

20. května 2011 v 13:46 | Manon
V prvé řadě děkuju všem, kdo mi včera drželi palce. Nevím, jestli to bylo vámi, nebo tlakem vzduchu/počasím/přírodními podmínkami, ale...MÁM TO!

Tohle má být normální?!

3. května 2011 v 20:38 | Manon
Ještě včera, co včera, dnes, ještě před jednou hodinou, jsem měla neskutečnou radost. Já bych tu A... nejraději uškrtila!

Jeh, to už je květen?

1. května 2011 v 18:15 | Manon
Za ten čas, co jsem nenapsala-neměla jsem čas něco výmyšlet, a na předem připravená témama...promiňte mi, ale téma krev, a ta témata, co byla předtím...některá ušla, ale ta krev...to je vážně...heh...dobře, neobvyklé téma, budu slušná, ale když přihlédnu k tomu, že většina uživatelů jsou naivní holky mladší 13 let. Se divím, že jsem ještě nikde nezahlédla obsáhlé akademické téma na krevní skupiny, 12ti letou uživatelkou vydávané za své, s obřím nápisem NEKOPÍROVAT! SEM TO SAMA PRACNĚ STÁHLA, KOPÍRAČKY!

Já nic, já muzikant

24. dubna 2011 v 17:37 | Manon
Komiks na téma NIC. Pokud někomu připadá, že mu jsou obrázky známé, má pravdu. Forma je cizí, příběh můj, obrázky mnou nakreslené.Příběh je o mé kočce, která nejen že když něco provede, tváří se jako že ona NIC, ale navíc upře zničující pohled, takže ten, kdo ji chtěl pokárat, se rázem cítí jako kdyby něco provedl on sám. Kdo nemá kočku, nepochopí.

Hlášení o maturiťáku

8. března 2011 v 17:25 | Manon
Maturitní večírek byl fajn. Nějaké fotky dodám, že mi je ostatní přepošlou. Jestli mi je ostatní přepošlou.

Za dávných časů mamutů a Ježíška

6. března 2011 v 10:32 | Manon
Za dávných časů žili mamuti, koňomuti, slepicomuti a žížalomuti. Tento článek ale nepojednává o nich. O obsahu článku se dozvíte bližší podrobnosti níže.
 
 

Reklama